Futbal 2.miesto

Je tu koniec sezóny 2017/2018 a nastal čas, aby sme ju  zhodnotili. Naši mladí futbalisti už dlhšie roky patria k futbalovej špičke a bolo tomu tak aj tento rok. V 14-člennej skupine východoslovenského futbalového zväzu sme podávali celú sezónu stabilné výkony a podarilo sa nám v záverečnom zúčtovaní obsadiť vynikajúce umiestnenie. Keby mi niekto na začiatku jesennej časti povedal, že po poslednom kole bude Lendak na 2. mieste, tak by som to bral všetkými desiatimi.

Je to nádherný úspech, za ktorým stála super partia chlapcov z Lendaku. Týmto by som im chcel poďakovať za vzornú reprezentáciu nielen klubu, ale samozrejme aj obce a v poslednom rade aj reprezentáciu seba samých. Moje poďakovanie patrí vedeniu školy a samozrejme aj obci za finančnú a psychickú podporu.

Pre niektorých to bola posledná sezóna. Ako ten čas plynie tak aj roky pribúdajú a je potrebné sa posunúť do vyššej kategórie.  Ide o Mareka Selveka z 9.B, Dávida Gallika z 9. C, Františka Lizáka z 9. A, Ondreja Koščáka, Gabriela Hudáčeka z 8. D, Mikuláša Stolára a Jána Gricha z 8. A. Títo chlapci majú za sebou kus futbalovej kariéry a prajem im v budúcnosti ešte veľa športových  úspechov.

Mgr. Ján Stupák