3.1.2019 | Novoročný volejbalový turnaj za nami

Vo štvrtok, 3. januára 2019, sa uskutočnil štvrtý ročník Novoročného volejbalového turnaja starších
žiačok. Aj keď vonku nám vyčíňala pravá podtatranská zima a my sme mali obavy, či prídu pozvané
družstvá, nakoniec sa nám turnaj podarilo uskutočniť. Tento rok si prišlo zmerať svoje sily a vypotiť
nejeden koláčik 5 tímov. Pozvanie prijali volejbalistky z Liptovského Hrádku, Popradu, Spišskej
Novej Vsi, Kežmarku a družstvo našich dievčat. Hralo sa systémom každý s každým na dva víťazné
sety. V prípade remízy sa odohral tretí set do 15. A tak sa naša telocvičňa stala na niekoľko hodín
dejiskom zaujímavých súbojov, napätých nervov, či nefalšovanej radosti z každého bodu.

Čítať ďalej...

Novoročný volejbalový turnaj

Dňa 5. 1. 2018 sa uskutočnil 3.ročník Novoročného volejbalového turnaja starších žiačok. Pozvanie na turnaj prijali dievčatá  z Popradu, Spišskej Novej  Vsi, Liptovského Hrádku, Kežmarku a naše dievčatá. Hrali sme systémom každý s každým na dva víťazné sety, pričom tretí set sa hral do 15.

Čítať ďalej...

VOLLEY CUP LENDAK OPEN 2017

V sobotu, 23. septembra 2017, sa uskutočnil volejbalový turnaj miešaných družstiev v priestoroch telocvične našej Spojenej školy. Cieľom bolo absolvovať prípravné zápasy pred novou sezónou a tak troška konfrontovať úroveň lendackého volejbalu so súpermi.

Čítať ďalej...

Novoročný volejbalový turnaj

Prvý januárový víkend v našej obci patril volejbalu. VK Junior Poprad, VK Spišská Nová Ves, VK Vranov nad Topľou a naše dievčatá prijali pozvanie a zúčastnili sa Novoročného turnaja vo volejbale starších žiačok. Volejbalistky z Liptovského Hrádku sa turnaja nezúčastnili z dôvodu chorobnosti dievčat. Už po tretí rok tento turnaj organizuje VK ZŠ Lendak v spolupráci s Obcou Lendak.

Čítať ďalej...

Volejbalový turnaj mix družstiev Lendak 2016

Medzi športy, ktoré sa v obci pomaličky rozbiehajú, patrí aj volejbal. Pár nadšencov volejbalu v spolupráci so Spojenou školou Lendak a obcou Lendak sa rozhodlo, zorganizovať volejbalový turnaj mix družstiev. 1.10.2016 nastúpili na palubovku telocvične 4 tímy. 2 družstvá reprezentovali našu obec. Pozvánku na turnaj prijalo družstvo Tatrafitu z Tatranskej Lomnice a jedno družstvo mixované z Kežmarku, Ružomberka a Žiliny.

Čítať ďalej...

Novoročný volejbalový turnaj

Prvý januárový týždeň, okrem iných športov, patril aj volejbalu. VK ZŠ Lendak v spolupráci s Obcou Lendak zorganizovali Novoročný volejbalový turnaj. Na tomto turnaji sa stretli   volejbalistky VK Spišská Nová Ves, VK Junior Poprad a naše dievčatá VK ZŠ Lendak.  Keďže sme boli len 3 družstvá, hrali sme systémom každý s každým na tri víťazné sety.

Čítať ďalej...

Víťazstvo na dosah

Máme za sebou ďalší zápas. Naša cesta viedla do Popradu, kde sme si zmerali svoje sily s VK Junior 2012 Poprad. Celé zápasy sa niesli v priateľskej atmosfére s vynikajúcim povzbudzovaním hráčok na obidvoch stranách.

Čítať ďalej...

Volejbalový klub ZŠ Lendak

V škole funguje množstvo krúžkov, kde sa žiaci venujú rôznym informačným technológiám, zdravotnej príprave, ale jednoznačne je  najviac športových  krúžkov. Na škole sa postupne začali rozvíjať športy ako basketbal, futbal, bedminton, stolný tenis a v neposlednej miere aj volejbal, ktorý reprezentovali v prevažnej miere dievčatá.  V minulom školskom roku sme sa rozhodli prihlásiť dievčatá do volejbalovej ligy, a tak vznikol nový klub VK ZŠ Lendak.

Čítať ďalej...