Novoročný volejbalový turnaj

Prvý januárový víkend v našej obci patril volejbalu. VK Junior Poprad, VK Spišská Nová Ves, VK Vranov nad Topľou a naše dievčatá prijali pozvanie a zúčastnili sa Novoročného turnaja vo volejbale starších žiačok. Volejbalistky z Liptovského Hrádku sa turnaja nezúčastnili z dôvodu chorobnosti dievčat. Už po tretí rok tento turnaj organizuje VK ZŠ Lendak v spolupráci s Obcou Lendak.

Čítať ďalej...

Volejbalový turnaj mix družstiev Lendak 2016

Medzi športy, ktoré sa v obci pomaličky rozbiehajú, patrí aj volejbal. Pár nadšencov volejbalu v spolupráci so Spojenou školou Lendak a obcou Lendak sa rozhodlo, zorganizovať volejbalový turnaj mix družstiev. 1.10.2016 nastúpili na palubovku telocvične 4 tímy. 2 družstvá reprezentovali našu obec. Pozvánku na turnaj prijalo družstvo Tatrafitu z Tatranskej Lomnice a jedno družstvo mixované z Kežmarku, Ružomberka a Žiliny.

Čítať ďalej...

Novoročný volejbalový turnaj

Prvý januárový týždeň, okrem iných športov, patril aj volejbalu. VK ZŠ Lendak v spolupráci s Obcou Lendak zorganizovali Novoročný volejbalový turnaj. Na tomto turnaji sa stretli   volejbalistky VK Spišská Nová Ves, VK Junior Poprad a naše dievčatá VK ZŠ Lendak.  Keďže sme boli len 3 družstvá, hrali sme systémom každý s každým na tri víťazné sety.

Čítať ďalej...

Víťazstvo na dosah

Máme za sebou ďalší zápas. Naša cesta viedla do Popradu, kde sme si zmerali svoje sily s VK Junior 2012 Poprad. Celé zápasy sa niesli v priateľskej atmosfére s vynikajúcim povzbudzovaním hráčok na obidvoch stranách.

Čítať ďalej...

Volejbalový klub ZŠ Lendak

V škole funguje množstvo krúžkov, kde sa žiaci venujú rôznym informačným technológiám, zdravotnej príprave, ale jednoznačne je  najviac športových  krúžkov. Na škole sa postupne začali rozvíjať športy ako basketbal, futbal, bedminton, stolný tenis a v neposlednej miere aj volejbal, ktorý reprezentovali v prevažnej miere dievčatá.  V minulom školskom roku sme sa rozhodli prihlásiť dievčatá do volejbalovej ligy, a tak vznikol nový klub VK ZŠ Lendak.

Čítať ďalej...